Mobil Sohbet Giriş için Tıkla

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

www.Mobildunya.net mobildunya.net mobil dunya mobildunya mobil sohbet mobil chat mobilchat mobilsohbet mobil kameralı

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

Degerli Kullanıcılarımız Bugün sizlere Korkma kadın, bu senin kazandığın!” 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe ait yorumları yazmak Istiyorum.

 1. Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü’nde, kadına şiddete hiçbir şekilde izin verilmeyecek şekilde güçlü bir farkındalığın yaratılması temennisiyle..
 2. Kadına yönelik şiddetle mücadele: İnsanlık meselesidir, İnsan haysiyetini koruma meselesidir, Medeni bir toplum olma vasfını korumanın gereğidir,
 3. Kadına yönelik şiddetle mücadelemizi 4 ana başlık altında sürdürüyoruz: Mevzuatın Etkin ve Doğru Uygulanması Şiddet Mağdurlarının Kurumsal Hizmetlerle Korunması ve Desteklenmesi Farkındalık Oluşturma ve Bilinç Yükseltme Araştırma ve Veri Entegrasyonu YARIMKALMA.
 4. Kadın, Türk ve İslam kültüründe özel bir öneme ve değere sahiptir. Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü vesilesiyle onlara yönelecek şiddete dur diyelim, şiddeti doğuran unsurları ortada kaldırmak
 5. Kadına şiddet utanılması gereken bir insanlık suçudur, herkesin tepki koyması ve duyarlı olması gereken toplumsal bir meseledir!
 6. Antalya İlgili Babalar Platformu 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında Konyaaltı sahilinde dalarak “Sevgimde Şiddete Yer Yok” yazılı pankart açtı.
 7. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir Barosu, TMMOB ve kent konseyleri ile ortaklaşa düzenlediğimiz #SonVer kampanyası şehirde büyük ses getirdi.
 8. Milletimizin inanç ve değerleri ile asla bağdaşmayan kadına şiddetle toplumun tüm kesimiyle mücadele etmemiz gerekir. Unutmayalım ki her kadın bir anne,bir eş,bir evlattır. #KadınaYönelikŞiddetleMücadele gününde kadının toplumdaki yerinin daha iyi anlaşılmasını temenni ediyorum.
 9. Kadına şiddetle mücadele günü bugün Ya böyle bir gün neden var kadına şiddet niye var utanıyorum ben utanıyorum !! Tutup karısını kıyma makinesine atan insanla ayni havayı solurken nasıl rahat uyuyabiliyoruz nasıl çocuk yapabiliyoruz biz ne hale geldiğimizin farkında mıyız?
 10. Çalışanlarımızdan oluşan Kadın Futbol Takımı Cadıköy 25 Kasım Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü Turnuvası’nda Dostluk Veteran takımıyla karşı karşıya geldi ve sahada terlerini tek bir mesaj için döktü; Sokakta, Okulda, Sahada Kadına Şiddete Hayır!
 11. Kadına karşı şiddet toplumda kapanmaz yaralar açıyor. Gelin şiddetin her türlüsüne hep birlikte karşı duralım. Kadına karşı şiddetle mücadele kadim geleneğimizin ahlaki ve vicdani sorumluluğudur.
 12. 25 Kasım.. Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele
 13. Günü.. kadın! Sadece bu yıl 404 kadın; eş, sevgili, kardeş, baba ve arkadaş bildiklerinin kurbanı oldu!” Kadına şiddet, bir CANa şiddet; insanlık suçudur.
 14. Sadece 25 Kasım değil, yılın her günü bizim için Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele günü olmalı. Şiddetin her türlüsüne karşı olmakla birlikte, özellikle “Kadına yönelik…
 15. Kadına yönelik şiddetin karşısındayız. İnsan onurunu inciten her türlü hareket, ayaklarımızın altındadır. Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla Kadın Kollarımızın düzenlemiş olduğu programda
 16. Bu yıl tam 378 kadın cinayeti işlendi, binlerce kadın farklı şekillerde şiddete maruz kaldı. 25 Kasım Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü’nde sözlü veya fiziksel şiddete maruz kalan tüm kadınları anıyorum.

Degerli okurlarımız www.mobildunya.net sitemiz üzerinden yapılan yorumlar googleye sunulmuştur herkeze çok teşekkür ederiz. Mobildunya sitesi seviyeli ve her ulkeden ve her şehirden katilimi olan ücretsiz sohbet sitesidir. Giriş için lütfen altdaki resime tıklayınız. Hoş Sohbetler

Yeni Sohbet Sitesi Giriş için tıklayınız. Tamamen ücretsiz sohbet platformudur

MobilDunya.Net- Dünyaya sesli chat, sesli sohbet, sesli siteler, sesli site, kameralı chat, mobil seslisohbet ve kameralı seslichat siteleri hizmeti sunar.