Bumerang - Yazarkafe

Yayın Hakları

Orjinal İçerik

MobilDunya.Net web sayfasında yer alan içerikler internet ortamında çeşitli kaynaklar, firmaların haber bültenleri ve basın duyurularından derlenerek hazırlanmaktadır. Yazılan yazılardan hiç biri “kopyala-yapıştır” (copy-paste) mantığıyla hazırlanmayıp, yazarlarımız tarafından yeniden düzenlenerek hazırlanmıştır.

İnceleme haberleri ve bazı diğer içerikler tamamen “MobilDunya.Net” yazarları tarafından oluşturulmuş, resimler bilgisayar ortamında hazırlanmış ya da fotoğrafları yine sitemiz yazarları tarafından çekilmiştir.

Bu kapsamda değerlendirildiğinde MobilDunya.Net sadece orjinal içeriğiyle internette var olma amacı gütmektedir.

Yazılarımızı Sitenizde Kullanmak İçin

MobilDunya.Net üzerinde yazılan içerikler, haberler, duyurular, incelemeler ve diğer içerikler hiç bir şekilde kopyalanamaz. Sadece MobilDunya.Net üzerinde yer alan içeriğin bir kısmı alıntı yapılarak MobilDunya.Net sayfasına link verilerek kullanılabilir. Haberlerin tamamen kopyalanması ilgili siteden yazının kaldırılması için uyarı yapılacak, yazının kaldırılmaması halinde gerekli yasal mercilere başvuru yapılacaktır.

İzinsiz Kullanım Bildirimi Hakkında

Eğer MobilDunya.Net üzerinde yer alan bir içeriğin izinsiz alındığını ya da size ait olduğunu düşünüyorsanız bizimle irtibata geçerek incelenmesini talep edebilirsiniz. Gerekli incelemenin yapılması sonucunda gerekli işlemler yapılarak dönüş yapılacaktır.

Saygılarımızla…

Scroll To Top