Bumerang - Yazarkafe
Şimdi İndirimli Elektrik Zamanı

Şimdi İndirimli Elektrik Zamanı

Eğer sizde ortalama aylık 135 TL üzeri fatura ödüyorsanız indirimli elektrik alabileceğinizi biliyormusunuz? Evet yanlış duymadınız artık ev ve işyerinizde indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun 23/01/2014 tarihli toplantısında serbest tüketici limiti 4500 kWh (aylık yaklaşık 135 TL) olarak güncellenmiştir. 4840 nolu bu karar 30 Ocak 2014 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir.

Bisen Elektrik Satış A.Ş., elektrik enerjisi toptan satışı, ihracatı ve ithalatı yapmak üzere Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak 20.04.2011 tarihinde kurularak, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır.

bisen-kampanya

Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı toptan satış lisansı ile Türkiye elektrik enerjisi piyasasında Serbest Tüketici konumundaki ticarethanelere, sanayi tesislerine ve meskenlere elektrik enerjisi satışı yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak sizde Bisen Elektrik Satış A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz.

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top