Bumerang - Yazarkafe
Eski Operatörünüzde Kalan Ücretlerinizi Geri Alın

Eski Operatörünüzde Kalan Ücretlerinizi Geri Alın

Hat taşıma işlemi yapılırken eski operatörünüzde kalan bakiyeleri ya da eski operatörünüzün faturanıza yanlışlıkla yansıttığı fazla ücretleri iade alabileceğinizi biliyormuydunuz.

9 Kasım 2008 tarihi itibariyle ülkemizde başlayan GSM operatörlerindeki numara taşıma hizmetinden BTK verilerine göre şimdiye kadar yaklaşık 66 milyon hat taşıma işlemi gerçekleştirilmiş. Rakam oldukça yüksek görünsede, geçen 5 senelik süre zarfında aynı hat üzerinden birden fazla hat taşıma işlemi yapılabildiği de göz önüne alınmalıdır.

Ülkemizde mobil hizmet sağlayıcısı durumundaki Avea, Turkcell ve Vodafone web sayfaları üzerinden kendilerinde kalan fazla ücretleri iade etmek için hizmet sunmaktadırlar. Yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaştığımız eski operatörnüzün sayfasından ilgili formu doldurmak ve eğer alacak bakiyeniz varsa devamında size ait bir banka iban numarası girmek yeterli oluyor.

Sonrasında operatörünüz ücreti genelde 15-21 günlük süre içerisinde banka hesabınıza aktarmış olacak. Web sayfası üzerinden başarılı olamayanlar ilgili operatörün müşteri hizmetleri ile de görüşebilirler.

 

Avea İade Sayfası Turkcell İade Sayfası Vodafone İade Sayfası

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top