Bumerang - Yazarkafe
LG G2 İçin Kitkat Hız Testi Yapıldı

LG G2 İçin Kitkat Hız Testi Yapıldı

LG’nin 2013 yılında çıkardığı ve iyi satış rakamlarına ulaşmış modeli G2 için Kitkat sürümünün Mart ayı içerisinde dağıtılmaya başlanması bekleniyor. LG G2 modelinde şu anda 4.2.2 JellyBean sürümü mevcut durumda. Yeni çıkacak Kitkt sürümü hız ve stabilite açısından cihazı daha iyi bir duruma getirmesi bekleniyor.

LG G2 Kitkat Sonuc

Üst tarafta sonuçlarını görceğiniz üzere LG’nin İngiltere ofisi tarafından hazırlanan Kitkat sürümü ile mevcut JellyBean sürümü arasında bir hız testi yapılmış. Bu testte çift tıklama ile ekranın açılış hızı, tarayıcının açılışı, kameranın açılışı ve resim çekme hızı (shutter speed), galeri ve resimlerin açılış hızı, ağır çekimde bir kamera ile çekilerek ölçülmüş.

Yapılan tüm testlerde LG G2 Kitkat’lı sürüm JellyBean’e oranla daha hızlı açılış ve çalışma süreleri yakalamış görünüyor. Özellikle galeri resim açılış hızı neredeyse 2 kat hızlanmış durumda. Umarız Kitkat sürümü bizleri çok bekletmez ve LG G2 kullanıcıları memmnun kalırlar.

Sizde testi izlemek isterseniz aşağıdaki videoya bakabilirsiniz. Sol taraftaki JellyBean yüklü LG G2, sağ taraftaki ise KitKAt yüklü LG G2’dir.

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top