Bumerang - Yazarkafe
LG G Pro 2’yi MWC’yi Beklemeden Duyurdu

LG G Pro 2’yi MWC’yi Beklemeden Duyurdu

Korenin teknoloji devlerinden biri olan LG, G Pro 2 modelini önümüzdeki günlerde Barcelona’da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmasını beklerken erkenden duyurdu. LG G Pro 2, bugün Kore saati ile saat 10:30 -13:00 arası LG Twin Tower’s da düzenlenen etkinlik ile tanıtıldı.

LG G Pro 2 afis

Yukarıda göreceğiniz tanıtım afişinde kullanılan slogan LG’nin yeni akıllı telefonlarında kullanmaya başladığı ekrana parmağınızla çift tıklanmasıyla açılmasına gönderme yapılmış.

Yeni çıkan LG G Pro 2’nin özellikleri şu şekilde olması bekleniyor. LG G2 de olduğu gibi Snapdragon 800 işlemci, 3 GB ram, optik resim sabitleme destekli kamera, LG G2’de olan arka tuş tasarımı ve 6 inch ekran. Şu ana kadar etkinliktn çıkan resmi bir bilgi olmamakle beraber çıkan güncel haberleri bu yazımızda sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Geçtiğimiz sene LG G Pro Mobil Dünya Kongresinde en iyi akıllı telefon seçilmişti. Bakalım LG Pro 2 bu sene bir ödül kazanacakmı hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme

Telefon hakkında bir kaç bilgi daha öğrendiğimiz için yazıyı güncellemek istedik. Üst tarafta verdiğimiz özelliklerin yanı sıra cihazdaki en büyük özellik 4K çözünürlüğünde video çekebilecek olması görünüyor. Kamera aynı zamanda 120 fps resim çekebilecek kapasitede olacak bu sayede cihaz slow motion videolar çekebilecek.

Ayrıca LG G Pro 2’de 1 watt hoparlör bulunması bekleniyor. Bu sayede ses çıkışının %30 daha fazla olması bekleniyor. Titan, Beyaz ve Gümüş renginde çıkması beklenen LG G Pro 2’nin Güney Kore’de lansmanı yapıldı. Ulusal duyurusu ise 24-27 Şubat tarihlerinde Barcelona’da yapılacak Mobil Dünya Kongresi’nde yapılması bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak : ZDNet Kore, Engadget aracılığıyla

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top