Bumerang - Yazarkafe
HTC One 2 M8 Kod Adıyla Göründü

HTC One 2 M8 Kod Adıyla Göründü

HTC’nin yeni modeli One 2’nin (M8) resimleri göründü. Kasa yapısı HTC One modeline oldukça benzeyen yeni modelin kasası alüminyum renginde görünüyor. Resimlerin parlaklığı çok iyi olmadığından kasa yapısı hakkında çok fazla bilgimiz yok. Daha önce HTC One modelinin Gold (altın) renkli modelini de çıkarmıştı.

Arka tarafı net bir şekilde görünen cihazın kamerası ve sol tarafında çiftli led flsh lambası görünüyor. Ön tarafıda bulunan resim maalesef biraz bulanık olarak çekildiğinden çok net görünmüyor. Yine ön tarafı HTC One yapısına benziyor.

Mart 2014’de çıkması beklenen cihaz Qualcomm Snapdragon 800 SoC işlemcisi, 4.7″ ya da 5” 1080p çözünürlüğünde ekranı, 2GB Belleği, çift ledli flaşlı 5MP kamerası ve Sense arayüzlü  Android 4.4.2 KitKat sürümü ile gelmesi bekleniyor. Diğer yeni çıkacak bir çok modelde olduğu gibi kesin özellikler ve reimler için Mobil Dünya Kongresini beklememiz gerekiyor.

Kaynak : GsmArena

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top