Bumerang - Yazarkafe
General Mobile Discovery Elite: Fotoğraf Kalitesi

General Mobile Discovery Elite: Fotoğraf Kalitesi

General Mobile tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasada firmanın amiral gemisi olarak çıkacak telefon Discovery Elite, Çin kaynaklı Gionee firmasının Elife E7 modelini baz alacak gibi görünüyor. Bu modele ait ön kısa incelememizi size bu haberimizde duyurmuştuk.

Cihazın arka tarafında 16 MegaPixel ve ön tarafında ise 8 MegaPixel kamera bulunuyor. Bu yazımızda ise cihazda bulunan 16 MegaPixel boyutundaki kameranın neler yapabildiğini aktarmak istiyoruz.

Cihazın kamerasından çekilen resimlere bakmak için aşağıdaki galeriye göz atabilirsiniz. Cihaz henüz çok yeni olduğundan internet ortamında hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Önümüdeki Günler fotoğraf galerisi olarak daha detaylı bir galeri yayınlayacağız.

 

Bir dip not olarak da şu konuyada değinmek istiyorum. General Mobile Discovery Elite‘in daha düşük konfigürasyonlu başka bir modelinide hazırlamayı düşünüyor. İsmi muhtemelen Discovery Elite Light olacak.  Bu model muhtemelen yine Gionee firmasının Elife E7 mini modeli olacak. Bu konuyu önümüzdeki günlerde işleyeceğiz.

Kaynak: 21CN

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top