Bumerang - Yazarkafe
Apple, iPhone 5s’i tanıttı

Apple, iPhone 5s’i tanıttı

Uzun süredir beklenen yeni iPhone 5s dün Apple tarafından yıllık düzenlenen Apple’s Worldwide Developers Konferansı etkinliğinde tanıtıldı. Etkinlikte iPhone 5s ile birlikte beklendiği gibi iPhone 5c modelide tanıtıldı. iPhone 5c modelini başka bir yazımızda sizlere sunacağız, bu yazımızın konusu iPhone 5s.

Beklendiği üzere 2 rengin yanına altın sarısı 3. bir renk versiyonu daha geldi. Yine bazı söylentilerde bahsi geçen home tuşunda yer alacak olan parmak izi sensörü doğrulandı.

Tasarım anlamında genel hatlarıyla iPhone 5 ile aynı çizgiler sahip olan iPhone 5s, home tuşu etranda metalik bölüm ve sensörden dolayı home tuşunun biraz büyüdüğünü görüyoruz.

Apple’ın son sürümü iOS 7 ile birlikte çıkacak olan cihaz, 20 Eylül tarihinde Amerika, Avusturalya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Japonya, Singapur ve İngiltere’de satışa sunulacak.

Peki iPhone 5S’in fiyatı ne kadar olacak derseniz cevap işte burada.

Kontratlı iPhone 5s fiyatları

  • iPhone 5S 16 GB : 199 Dolar
  • iPhone 5S 32 GB : 299 Dolar
  • iPhone 5S 64 GB : 399 Dolar

Kontratsız iPhone 5s fiyatları

  • iPhone 5S 16 GB : 649 Dolar
  • iPhone 5S 32 GB : 749 Dolar
  • iPhone 5S 64 GB : 849 Dolar

Cihaz ile ilgili fotoğraflara aşağıudaki galeriden bakabilirsiniz.

Kaynak: Engadget, Apple

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top