Bumerang - Yazarkafe
Akıllı Telefonlar İçin Mini Şarj Kablosu

Akıllı Telefonlar İçin Mini Şarj Kablosu

Eğer sizde bir akıllı telefon kullanıyorsanız eminizki şarj süresi sizi çok tatmin etmiyordur. Hele bir de cihazınızı yoğun kullanan bir kullanıcı iseniz belki şarjınız gün içinde bile bitiyor olabilir. Pil kapasiteleri ya da farklı teknolojiler gelene kadar en hızlı çözüm, yanınızda bir usb kablosu bulundurarak cihazınızı şarj etmek.

Slovakya’da bulunan Kickstarter tarzında bir site olan Indiegogo üzerinde sadece boyutu 6 cm olan 180 dereceden fazla esneyebilen bir mini usb kablo projesi başladı.

culcharge-2

Projenin gerçekleşmesi için Indiegogo üzerinde 15.000 $gerekiyor. Yazıyı yazdığımız an itibari ile proje 9.068 $ rakamına ulaşmış durumda. Şu aşamada proje için ön sipariş verebiliyorsunuz, Projenin sonuçlanmasının ardından Ekim 2013 ayında sipariş verenlerin kabloları gönderileceği belirtilmiş.

Tasarım olarak oldukça hoş görünen kablolar için anahtarlıklara takılmak üzere minik klipsler ihmal edilmemiş. Daha detaylı bilgi ve sipariş vermek için Indiegogo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Indiegogo

Hakkında Erdal Türkmen

Raporlama ve Analiz Uzmanı olan bendeniz aynı zamanda mobil ve teknoloji tutkunuyum. Fim izlemeyi çok severim, başarabilirsem eğer imdb top 250'yi izlemek gibi bir hedefim var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top